نوبت دهی - نوبت پرداز - مدیریت صف

 

صفحه ابتدا  ارتباط با ما  خدانگهــدار !

 

گروه تجارت الکترونیک پیوند
طراح و سازنده  سیستم های متنوع نوبت دهی و مدیریت صف نوبت پرداز
 

nobatpardaz نوبت پرداز چیست nobatpardaz - queue management system

سازماندهی و ایجاد نظم در ترتیب ارائه خدمات به مشتریان، باعث رضایت حال آنان و کارمندان بوده و مولفه ای مثبت در عملکرد سازمان خواهد بود.
سالها بود مردم با ازدحام در مقابل باجه ها و تلاش برای سرعت بخشیدن انجام کار خود باعث رنجش و ناآرامی همگی از جمله کادر کارمندان می گردید و زمینه برای ناراحتی و حتی سوء استفاده برخی به وجود می آمد.
تجارت الکترونیک پیوند از سال 1386 تولید سیستم های صف و نوبت دهی را آغاز نمود و بنا بر نیاز سازمان ها، مدل های متنوعی از لحاظ نرم افزاری و سخت افزاری تولید نموده است. در سال های اخیر سیاست ما بر کاهش حجم سخت افزارها و حرکت به سمت بهینه و ارزان تر نمودن محصول بنا گردید و خوشبختانه موفق به طراحی و ساخت سیستم های بهینه تر و ارزان تر شدیم.
سیستم نوبت پرداز تا کنون در بسیاری از مراکز پزشکی ، اداری و خدمات دولتی ، موسسات و مراکز خصوصی نصب و در حال ارائه خدمت می باشند. شبکه فروش ما در استان های اصفهان ، تهران ، کرمان ، خراسان ، کرمانشاه ، چهارمحال و بختیاری ، یزد و هرمزگان فعالیت نموده و خدمات ارایه می نماید.

queue management system  انواع سیستم های نوبت پرداز سیستم نوبت دهی نوبت پرداز

سیستم های نوبت دهی و مدیریت صف نوبت پرداز دارای تنوع و مدل های گوناگونی بوده و هر گونه فرآیند نوبت دهی را پوشش می دهد. از لحاظ هزینه نیز برای هر نوع بودجه مناسب بوده و قابل ارایه می باشد.


     -
سیستم های مبتنی بر کاغذ : نوبت ها به صورت حضوری توسط مشتریان دریافت میگردد. شماره نوبت بر روی کاغذ چاپ می شود. این یک روش متداول می باشد ولی دارای عیوب زیر می باشد:

 1. مصرف بالای کاغذ (تحمیل هزینه)

 2. هرز رفتن نوبت ها ( گرفتن بیش از یک نوبت توسط برخی مشتریان)

 3. عدم امکان اعلام انصراف مشتری از صف

 4. لزوم حضور شخص در محل برای دریافت نوبت

 5. خرابی موردی دستگاه پرینتر و یا نیاز دائمی به تعویض کاغذ مصرفی

 6. پراکنده شدن زباله کاغذی در محیط کار

 7. قیمت بالا

     - سیستم های مبتنی بر پیامک : روند دریافت نوبت به صورت پیامکی خواهد بود. روشی بسیار ارزان تر و هوشمند که هیچکدام از معایب فوق را ندارد بلکه دارای مزایای زیر نیز می باشد:

 1. قیمت پایین

 2. تشکیلات سخت افزاری پایین

 3. امکان اعلام انصراف مشتری از صف

 4. عدم نیاز به حضور شخص در محل برای دریافت نوبت

 5. جلوگیری از ازدحام جمعیت در محل کار

 6. آلودگی و خرابی ندارد

 

نوبت دهی - نوبت پرداز - مدیریت صف